środa, 26 marca 2014

Romantycznie i różowo

Wielkanocnych robótek ciąg dalszy. Dzisiaj romantycznie i różowo, czyli tak jak lubię! Pomysł na jaja zaczerpnęłam z pewnego tutorialu, który kiedyś wpadł mi w oko, ale niestety nie pamiętam na jakim blogu /stronie go widziałam... Gdyby ktoś wiedział niech da znać, podlinkuję ;-)

środa, 19 marca 2014

Przegląd kurnika ;-)

Moje ulubione kury w tegorocznej kolorystyce. U mnie króluje róż! Wbrew temu, że podobno modny będzie żółty. Nie miałam czasu na wyszukaną sesję. Towarzystwo szybko się rozchodzi ;-)


wtorek, 18 marca 2014

Chustecznik

Czasami trudno znaleźć chusteczki higieniczne, które miałyby ładne opakowanie. Estetyczne i pasujące do wnętrza. Biorąc pod uwagę to, że zawsze znajdują się w polu widzenia, chciałam żeby i one wyglądały przyzwoicie, dlatego uszyłam pokrowiec. Inspiracją był chustecznik z bloga Marysi. 
Teraz chusteczki mogą stać w centrum i są prawdziwą ozdobą. Kiedy się skończą nie ma problemu, żeby wymienić pudełko. Pokrowiec można wyprać, a kiedy się znudzi lub zmienimy wystrój otoczenia, możemy sobie uszyć nowy!środa, 12 marca 2014

Przymiarki do Wielkanocy

Powoli w moim domu zaczynają pojawiać się wielkanocne akcenty. Może szybko, ale teraz najbardziej cieszą. Jajo jest duże - ma ok 20 x 15 cm i dostało ode mnie szydełkową koronkę.