czwartek, 14 lutego 2013

Serduszkowo - szydełkowo

To, że akurat dzisiaj pojawiają się w poście serca, jest przypadkiem. Kilka dni temu znalazłam na jednym z blogów cudne szydełkowe serduszko. Zaczęłam poszukiwania schematu, ale nic z tego nie wyszło. Znalazłam za to inny, który nieco zmodyfikowałam i od wczoraj przepadłam. Siedzę i szydełkuję! Im więcej  wydzierganych serc, tym więcej pomysłów na ich wykorzystanie. Na pierwszy rzut poszła ramka na zdjęcia. Też sercowa. Nie byłam przekonana do pomysłu włożenia w nią zdjęć, więc od początku jej środek wypełniał materiał w krateczkę. Moje serca wpasowały się tam idealnie. 
Idę szydełkować dalej! Mam nadzieję, że wkrótce pokażę co jeszcze wymyśliłam.
środa, 13 lutego 2013

Zaproszenia komunijne

Ten rok zaczął się bardzo pracowicie. I oby taki został ;-) Wiele prac wychodzi w świat bez zdjęć i śladu na blogu. Szydełkuję, plotę, sklejam, maluję...

Obecnie trwa sezon na zaproszenia komunijne.niedziela, 10 lutego 2013

Prezent na narodziny dziecka

Prezent dla szczęśliwych rodziców małej dziewczynki, która dopiero co przyszła na świat. Paczka pamersów, kocyk, a w środku jeszcze małe bodziaki. Pomysł rewelacyjny, trochę zmodyfikowany, ale niestety nie mój.  Podejrzałam kiedyś coś takiego w Internecie, ale nie potrafię odnaleźć źródła.